O nás

Přední výrobce v oboru vytápění průmyslových hal
Vyspělé a inovativní výrobky

Kvalitní a funkční výrobky od profesionálů

V oblasti vytápění se pohybujeme již téměř 30 let. Za tu dobu z nás vyrostli přední čeští odborníci na vytápění průmyslových hal. Naši technici vyvíjí vlastní produkty s patenty a užitnými vzory. Na trh se snažíme přinášet kvalitní produkty, které jsou vhodné pro malé podnikatele, ale také pro velké průmyslové komplexy.

Prodejem však naše práce nekončí. Naši rozsáhlou síť servisních techniků najdete po celém Česku a Slovensku.

,,Důvěru, kterou v nás vkládáte se snažíme nezklamat.“

Vždy nás fascinovala inovativní a technicky vyspělá řešení. Nikdy jsme se nechtěli spokojit jen s průměrností. Naše produkty proto vyvíjíme tak, aby naplňovaly nejnovější technické i ekologické trendy a ve spolupráci se servisními techniky děláme vše proto, aby vám spolehlivě sloužily po mnoho let.

Vladimír Malena, zakladatel

Postavili jsme továrnu podle našich představ

Výroba zařízení probíhá v našem moderním závodě v severních Čechách s pomocí progresivních automatizovaných technologií. Nová budova nám umožňuje globální pohled na to, co děláme sloužící k rozvoji nás i našich produktů. Kdykoliv nás můžete přijet navštívit, podívat se, jak to děláme nebo konzultovat vaše požadované řešení.

icon 2.600 m2
zastavěná plocha haly
icon 2018
Dokončení stavby
icon 150 m2
Vlastní vývojové centrum

Technologie

Perfektní zpracování díky pokročilým technologiím
Moderní závod a stroje

Robotické svařování, jdeme s dobou

Robotické sváření je plně autonomní a automatizované pracoviště, které za pomocí dvou robotů vyrábí kompletní nerezové výměníky pro nové řady teplovzdušných ohřívačů. I díky němu se, při správném použití, naše produkty vyznačují dlouhou životnosti a spolehlivostí.

Univerzita

Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru
Jasná vize a výsledky
Ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci, Ústavem pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace vyvíjíme pod dohledem expertů produkty na té nejvyšší úrovni.